dowolna

Domy Bełchatów – Oferty sprzedaży i najmu domów

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

728 000 zł180 m² 4 044,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wyjątkowy dom Z duszą | ul. Juranda | bełchatów Biuro Nieruchomości Kłosek Agata Jakubowska-Kłosek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł97,30 m² 10 174,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 97,31m2, usytuowany w spokojnej dzielnicy w południowej części Bełchatowa na działce o powierzchni 2056m2. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł131,53 m² 5 930,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom w pięknej lokalizacji ul.Podlaska. Dach pokryty dachówką Bras (nowy model płaska). Okna profil Salamander ,trzyszybowe duże przeszklenia typu Fix w salonie okno suwane typu hs. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Wiosna, wiosna, czas na zmianę adresu! Szukasz wyjątkowego domu w Bełchatowie? Zapraszam! Kup przytulny ale równocześnie przestronny i nie wymagający wkładu finansowego budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

950 360 zł131,43 m² 7 230,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Dom wolnostojący 131,43 m | działka 667 m | garaż + duża piwnica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m , położony na ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł117 m² 3 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szukasz miejsca na biznes, a może chcesz kupić dom do własnej aranżacji? Obie funkcje może pełnić budynek na sprzedaż przy ulicy Czaplinieckiej! Na sprzedaż działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , położony na działce 760 m przy ul. Lipowej w Bełchatowie bardzo dobra lokalizacja z szybkim dojazdem i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł124 m² 4 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 293 m²

Na sprzedaż urokliwa, duża działka z domem, stodołą i fotowoltaiką w bliskim sąsiedztwie Bełchatowa! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni działki 2293m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł131,44 m² 3 575,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Dom z lokalem usługowym w centrum Bełchatowa mieszkanie + biznes w jednym! Okazja! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę dom w zabudowie szeregowej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł125,15 m² 9 988,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 125,15 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Drużbice. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Domiechowice,Bełchatów

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o 176 m powierzchni użytkowej, położony przy ul. Ustronie w Bełchatowie. To nieruchomość z lat 90., która już w momencie powstania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Szukasz domu w centrum miasta? Zapraszam! Oferuję solidny dom dla dużej rodziny lub idealny na działalność gospodarczą. Budynek o ponadczasowej bryle (kostka), o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł115 m² 4 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szukasz inwestycji, niedużego domu lub miejsca na biznes? Masz dość płacenia za najem, a może chcesz kupić gotowy lokal i zacząć pracę od zaraz? Zapraszam do zakupu budynku wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł989 m² 20,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: budynek komercyjny o powierzchni użytkowej 989,60 m2( cztery poziomy) położony w bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim. Przy budynku duży parking ogólnodostępny .W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł82 m² 4 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:590 m²

Szukasz miejsca na biznes, a może chcesz kupić dom do własnej aranżacji? Obie funkcje może pełnić budynek na sprzedaż przy ulicy Lipowej! Na sprzedaż działka zabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115,44 m² 7 363,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:985 m²

Nowa niższa cena! Dla osób poszukujących takiego domu to będzie bardzo dobra wiadomość. Obniżamy cenę o 100tyś! Na sprzedaż dom w samym centrum Bełchatowa. Dom na działce 0,0985,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł71 m² 6 971,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przestronne bezczynszowe apartamenty w standardzie domu Iglasta Ostoja zlokalizowana jest przy ul. Iglastej we wschodniej części Bełchatowa, tuż przy dużym obszarze leśnym, co zapewni Ci ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł147,70 m² 6 763,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom w centrum Bełchatowa z bardzo dużą działką sąsiadującą z rzeką Rakówka. Jest to jedyna w swoim rodzaju nieruchomość, dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł322,19 m² 4 655,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

!Mam dla Was coś ciekawego! Jedyny w swoim rodzaju, przestronny, duuuuży i łączący funkcję domu oraz pracy w jednym! To bardzo funkcjonalny projekt i z przyjemnością sama mogłabym.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł989,60 m² 20,21 zł/m²

 

 

 

o nowych ogłoszeniach.

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica mieszkalno-usługowa w samym sercu Bełchatowa, przy Placu Narutowicza jedynym deptaku w mieście. Budynek łączy funkcję mieszkalną i komercyjną, co.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł210 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Do sprzedaży w Bełchatowie nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 210 m2 położona w centrum miasta z dużym potencjałem do wykorzystania pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kup przytulny i przestronny dom wolnostojący z ładnym tarasem i ogrodem! Oferuję sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni zab. 140m2, w tym powierzchnia użytk. wynosi 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł160 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Chcesz mieć nowy dom, ale przeraża Cię budowlana "papierologia"? Zapraszam do zakupu domu w stanie deweloperskim! Takie rozwiązanie daje Ci możliwość realizacji własnej wizji i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł115,44 m² 7 276,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:985 m²

Nowa niższa cena! Dla osób poszukujących takiego domu to będzie bardzo dobra wiadomość. Obniżamy cenę o 110tyś! Na sprzedaż dom w samym centrum Bełchatowa. Dom na działce prawie 10 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł141 m² 5 673,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Zapraszam do zakupu przestronnego domu wolnostojącego na osiedlu Ludwików w Bełchatowie. Idealny dla rodziny budynek z 2000roku o pow. zabudowy 141m1, usytuowany na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Super okazja, nowa niższa o 50.000zł cena tylko do końca roku! Zapraszam na prezentację w wygodnym dla Ciebie terminie! Jeśli szukasz domu z potencjałem, przestrzenią i w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł140 m² 3 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Zapraszam do zakupu wygodnego, skrajnego domu w zabudowie szeregowej w Bełchatowie! Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 położony w atrakcyjnej lokalizacji. Dom oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 634 m²

Na sprzedaż dom z lat 50tych z zabudowaniami., budynki gospodarcze, stodoła. Nieruchomość przy głównej ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie. Ze względu na duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bełchatów +1 km

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bełchatów +1 km

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bełchatów +1 km