dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bełchatów

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

31,11 zł/m²45 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal pod nieuciążliwą działalność gospodarczą w Grocholicach ( dzielnica Bełchatowa)! Lokal częściowo wyposażony, do wynajęcia od zaraz! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł109,40 m² 3 199,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 109,40m2 z możliwością podziału. Lokal jest zlokalizowany na parterze budynku w Bełchatowie. Powierzchnia spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 634 m² 250,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami ul. Wojska Polskiego 170, okolice Grocholic Na sprzedaż nieruchomość położona bezpośrednio przy ul. Wojska Polskiego 170, w rejonie Grocholic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł980 m² 1 989,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek użytkowy trzy i pół kondygnacyjny w centrum osiedla mieszkaniowego w Bełchatowie.Przy jednej z głównych ulic. Działka o powierzchni 260 m2 własność gruntu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,70 m² 5 728,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które opisujemy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować: 1. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 435 m² 236,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4 435 m , składająca się z dwóch działek o powierzchni 3 755 m oraz 680 m , położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł440 m² 3 159,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż pasaż handlowy o łącznej powierzchni 440 m , położony w doskonałej lokalizacji Bełchatów, ul. Wojska Polskiego. W skład pasażu wchodzi budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Black friday! Czarny piątek to czas, gdy i u nas promocje zachęcają do zakupu. Tylko na ten czas aż do. mamy obniżenie ceny aż o 60tyś! Teraz dla osób zdecydowanych cena 320tyś! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 742,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,2m2, położone na parterze niskiego bloku w doskonałej lokalizacji- w samym centrum Bełchatowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,49 m² 6 296,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na os. Dolnośląskim w Bełchatowie, w kameralnym, niskim bloku. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,35 m² 5 467 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

To mieszkanie to alternatywa, która daje więcej niż standardowe mieszkanie, jest idealna do zamieszkania, wynajmu lub jako pewna inwestycja! Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 448 m² 89,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca na wybudowanie domu marzeń? Zapraszam! Oferuję na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 1448m2, w obrębie Ludwików ( gmina Bełchatów). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Czapliniecka

Bełchatów,łódzkie

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:600 m²

Obiekt produkcyjno - usługowo - handlowy Przedmiotem oferty najmu jest nieruchomość o powierzchni 120m 2 położona w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł914 m² 152,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki o powierzchni 914 mkw, usytuowanej w otoczeniu natury i działek z przeznaczeniem na budowę domów jednorodzinnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 360 zł131,43 m² 7 230,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Dom wolnostojący 131,43 m | działka 667 m | garaż + duża piwnica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m , położony na ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł989,60 m² 1 970,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek komercyjny o powierzchni użytkowej 989,60 m2( cztery poziomy) położony w bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim. Przy budynku duży parking ogólnodostępny .W sąsiedztwie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł117 m² 3 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szukasz miejsca na biznes, a może chcesz kupić dom do własnej aranżacji? Obie funkcje może pełnić budynek na sprzedaż przy ulicy Czaplinieckiej! Na sprzedaż działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Bełchatów,łódzkie

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , położony na działce 760 m przy ul. Lipowej w Bełchatowie bardzo dobra lokalizacja z szybkim dojazdem i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

497 000 zł124 m² 4 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 293 m²

Na sprzedaż urokliwa, duża działka z domem, stodołą i fotowoltaiką w bliskim sąsiedztwie Bełchatowa! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni działki 2293m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,13 m² 5 627,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie, nie czekaj i umów się na prezentację tej oferty! Mieszkanie o powierzchni 53,13m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

34 zł/m²16 m² 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal 16m2 do wynajęcia z wejściem od ulicy Do wynajęcia lokal położony na parterze w budynku usługo-handlowym. Dostępne zaplecze socjalne, toaleta. Lokal położony przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł629 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,39 m² 5 870,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Super mieszkanie dla rodziny! Wygoda, świetna lokalizacja i funkcjonalność.to pierwsze wrażenia po wizycie w tym mieszkaniu. Lokal o powierzchni prawie 73m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

235 900 zł38 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania na start lub gotowej inwestycji pod wynajem 2 pokoje, 38 m . Atrakcyjna cena 235 900 zł Na sprzedaż przytulne, 2pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł41 m² 7 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niebywała alternatywa 2 pokoje + 2 balkony w trakcie inwestycji w samym centrum Bełchatowa tylko wejść i zamieszkać! Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne, wyremontowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,50 m² 6 263 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna alternatywa do zamieszkania, do wynajmu lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone w spokojnej części osiedla Dolnośląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Super okazja, nowa niższa o 50.000zł cena tylko do końca roku! Zapraszam na prezentację w wygodnym dla Ciebie terminie! Jeśli szukasz domu z potencjałem, przestrzenią i w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków w centrum miasta: - w otoczeniu zabudowy mieszkalno - usługowej, - z parkingiem na terenie, - idealny na działalność usługową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł26 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ciekawa alternatywa, kawalerka w Bełchatowie dla singla lub pary. Szukasz niedużego mieszkania, które nie wymaga dużych nakładów na start i daje Ci szybkie wprowadzenie się? Ta kawalerka to.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 646 m² 119,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1646 m2 położona w miejscowości Zawady, graniczącej bezpośrednio z Bełchatowem. Działka znajduje się zaledwie 50 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

557 760 zł174,30 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 174,3m2 z możliwością podziału. Lokal jest zlokalizowany na parterze budynku w Bełchatowie. Powierzchnia spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł104 m² 2 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy, w którym przez wiele prowadzona była działalność gastronomiczna. Ta legenda może być Twoja! Lokal usytuowany przy ruchliwej drodze osiedlowej z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł131,44 m² 3 575,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Dom z lokalem usługowym w centrum Bełchatowa mieszkanie + biznes w jednym! Okazja! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę dom w zabudowie szeregowej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,92 m² 6 231,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 40 m , 2 pokoje, po generalnym remoncie idealne na start lub pod inwestycje. Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 394 m²

Główny budynek biurowo-użytkowy to obiekt 4-kondygnacyjny wraz z piwnicą, o powierzchni prawie 2000 m 2 , który został wybudowany w latach 80. XX wieku. Do budynku prowadzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję sprzedaż przytulnego mieszkania z potencjałem! Mieszkanie o powierzchni około 49m2 składa się z dużego pokoju (ok.25m2) z balkonem typu loggia, mniejszego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł58,65 m² 5 387,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

99 000 zł1 586 m² 62,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom? Marzysz o spokojnej okolicy z dala od zgiełku a jednocześnie blisko miasta? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Działka budowlana o powierzchni 1586m2 oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł125,15 m² 9 988,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 125,15 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Drużbice. Dom został wybudowany.