Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Bełchatów - Oferty wynajmu budynków użytkowych

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Budynek użytkowy, ul. Czapliniecka

Bełchatów,łódzkie

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:600 m²

Obiekt produkcyjno - usługowo - handlowy Przedmiotem oferty najmu jest nieruchomość o powierzchni 120m 2 położona w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pabianicka

Bełchatów,łódzkie

32 000 zł3 000 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Szukasz obiektu z potencjałem? W rozsądnej cenie? Proszę bardzo:) Centrum magazynowe, a może zakład produkcyjny z zapleczem socjalnym albo mini hostel pracowniczy, który zaspokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 250 m , doskonały pod działalność usługową: szkołę jogi, centrum holistyczne, siłownię, centrum psychologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pabianicka

Bełchatów,łódzkie

43 000 zł3 000 m² 14,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Do wynajecia działka o pow. 12.000 ha zabudowana parterowymi budynkami produkcyjnymi z zapleczem 2 kondygnacyjnym biurowo-administracyjnym o łącznej powierzchni użytkowej 3 000 m. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pabianicka

Bełchatów,łódzkie

18 000 zł1 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Wynajmę halę w atrakcyjnej handlowo-usługowo lokalizacji blisko ścisłego centrum Bełchatowa - ul. Pabianicka 47. Nieruchomość jest w stanie surowym zamkniętym. Planowany termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

11 111 zł1 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem obiekt z dużym potencjałem, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Do dyspozycji najemcy 2-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1400m 2 (700m 2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

11 111 zł1 400 m² 15 zł/m²

 

 

 

Bełchatów,łódzkie

1 000 zł274 m² 3,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia 273 m2 na parterze sala gimnastyczna za cenę ok 1000 zł/m-c - stawka uzależniona od ilości godzin w miesiącu. Lokal posiada wszystkie przyłącza oraz parking. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

14 400 zł1 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejscowość Bełchatów. - do wynajmu hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1200 m2 : - budynek biurowo-socjalny - działka 0,80 ha. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu po ustaleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Czapliniecka

Bełchatów,łódzkie

8 000 zł326 m² 24,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 443 m²

Wynajmę budynek usługowo-handlowy położony przy szpitalu wojewódzkim W bełchatowie, przy trasie numer 484 wraz Z działką O powierzchni 2443 M2 oraz dużym, utwardzonym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Bełchatów,łódzkie

900 zł900 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Myjnia samochodowa bezdotykowa 4 stanowiska i Stacja lpg do wynajęcia w centrum Bełchatowa przy jednej z głównych ulic i jednocześnie przy drodze krajowej Łódź Kopalnia ,katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kaczyńskich

Bełchatów,łódzkie

200 zł200 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:584 m²

Budynek murowany z cegły. ogrzewanie z sieci miejskiej. rok budowy 1973. polożony w ścisłym centrum miasta przy ulicy 19-go stycznia 9. Budynek handlowo-usługowy w zabudowie zwartej.