Mieszkanie Bełchatów

Bełchatów, łódzkie

  • 365 000 zł
  • 70 m²
  • 5 214,29 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Brandt

Skontaktuj się

Mieszkanie Bełchatów

Bełchatów, łódzkie

zaktualizowane:
11 maja 2026

365 000 zł

70 m²

5 214,29 zł/m²

Mieszkanie Bełchatów

Zaktualizowane: 11 maja 2026

365 000 zł 70 m² 5 214,29 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 365 000 zł (5 214,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 70 m² (69 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Lokum 360, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LOKM-MS-843

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Liczy się dla Ciebie przede wszystkim funkcjonalność, estetyka i wygoda.mam dla Ciebie mieszkanie idealne!

Zapraszam na prezentację nowej oferty, lokal o powierzchni 69,8m2 składa się z:
- przestronnego salonu z balkonem
- pięknej, nowoczesnej, dużej kuchni w zabudowie ze sprzętami AGD
- przytulnej sypialni z szafą,
- dużego pokoju dziecięcego z pojemną szafą
- jasnej łazienki z wanną (...)

Agent

Iwona Brandt

510 360...

510 360 300

510 360 300

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

510 360...

510 360 300

510 360 300

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości