dowolna

Mieszkania wyremontowane Bełchatów - Oferty sprzedaży i wynajmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

425 000 zł72,60 m² 5 853,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Opis nieruchomości: na sprzedaż umeblowane, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 72,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bełchatowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

235 900 zł38 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania na start lub gotowej inwestycji pod wynajem 2 pokoje, 38 m . Atrakcyjna cena 235 900 zł Na sprzedaż przytulne, 2pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 742,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,2m2, położone na parterze niskiego bloku w doskonałej lokalizacji- w samym centrum Bełchatowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,92 m² 6 231,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 40 m , 2 pokoje, po generalnym remoncie idealne na start lub pod inwestycje. Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

307 000 zł41 m² 7 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niebywała alternatywa 2 pokoje + 2 balkony w trakcie inwestycji w samym centrum Bełchatowa tylko wejść i zamieszkać! Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne, wyremontowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,35 m² 5 467 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

To mieszkanie to alternatywa, która daje więcej niż standardowe mieszkanie, jest idealna do zamieszkania, wynajmu lub jako pewna inwestycja! Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł36,60 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających własnego mieszkania lub gotowej inwestycji pod wynajem. Szukasz gustownie urządzonego mieszkania 2 pokoje + balkon, najlepiej nisko zlokalizowanego? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Liczy się dla Ciebie przede wszystkim funkcjonalność, estetyka i wygoda.mam dla Ciebie mieszkanie idealne! Zapraszam na prezentację nowej oferty, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48,80 m² 5 635 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może interesuje Cię nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji? Ta oferta to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,50 m² 5 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

! rezerwacja! Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 60 m mieszkanie 4 pokojowe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,35 m² 5 467 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 58.35 m mieszkanie 3 pokojowe. Masz dość remontów i dodatkowych kosztów? To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania zadzwoń i umów się na prezentację nowej oferty! Lokal składa się z jasnego salonu z balkonem typu loggia, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł26 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ciekawa alternatywa, kawalerka w Bełchatowie dla singla lub pary. Szukasz niedużego mieszkania, które nie wymaga dużych nakładów na start i daje Ci szybkie wprowadzenie się? Ta kawalerka to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Okrzei

Okrzei,Bełchatów

255 000 zł43 m² 5 964 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa bez remontu dla każdego! Gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia! Szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów, a jednocześnie daje realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bełchatów

Tysiąclecia,Bełchatów

1 500 zł33 m² 44,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne mieszkanie na wynajem czeka właśnie na Ciebie! Zapraszam na spotkanie do tego zadbanego, jasnego lokum o pow. 33,4m2 zlokalizowanego na 1 piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bełchatów

Słoneczne,Bełchatów

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Opis Szukasz mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bełchatowa? To oferta, która może Cię zainteresować! -lokalizacja: osiedle Słoneczne zielona i cicha okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

1 Maja,Bełchatów

240 000 zł48 m² 4 982,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu przytulne trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku- idealne dla rodziny! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 48,17m2 na osiedlu 1 Maja w Bełchatowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Okrzei,Bełchatów

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na spotkanie do tego komfortowego mieszkania o pow. 49m2 zlokalizowanego w centrum Bełchatowa- na osiedlu Okrzei. Nieruchomość składa się z salonu z balkonem oraz sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Dolnośląskie,Bełchatów

265 000 zł49 m² 5 411,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania usytuowanego na XI piętrze w bloku typu punktowiec na osiedlu Dolnośląskim. Na powierzchnię 48,97m2 składa się: salon, sypialnia, "ślepa" kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Dolnośląskie,Bełchatów

366 000 zł68 m² 5 407,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację tego jasnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania 3-pokojowego na osiedlu Dolnośląskim! Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 63,48m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Słoneczne

Słoneczne,Bełchatów

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bełchatowa? To oferta, która może Cię zainteresować! -lokalizacja: osiedle Słoneczne zielona i cicha okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Żołnierzy POW,Bełchatów

330 000 zł58 m² 5 722,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,67 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku z windą, znajdujące się na osiedlu Żołnierzy pow w Bełchatowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Słoneczne

Słoneczne,Bełchatów

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żołnierzy POW,Bełchatów

280 000 zł58 m² 4 839,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,86 m2, do generalnego remontu, zlokalizowane blisko centrum miasta - os. Wolność, idealne dla osób szukających przestronnej nieruchomości w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Śródmieście,Bełchatów

319 000 zł61 m² 5 264,03 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do przestronnego mieszkania o powierzchni 60,6 m , usytuowanego na VIII piętrze w wysokim bloku. Oferta obejmuje jasny salon z wyjściem na duży balkon typu loggia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Dolnośląskie

Dolnośląskie,Bełchatów

399 000 zł58 m² 6 855,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz gotowego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Zależy Ci na przestrzeni urządzonej ze smakiem i funkcjonalnością? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolnośląskie,Bełchatów

305 000 zł64 m² 4 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które ma duszę, serce i metraż większy niż Twoje marzenia ? To trafiłeś idealnie! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budryka

Bińków,Bełchatów

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na lubianym osiedlu Binków w Bełchatowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Śródmieście,Bełchatów

389 000 zł63 m² 6 127,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,48 m , usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku na os. Dolnośląskim. Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Okrzei

Okrzei,Bełchatów

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego na czwartym piętrze bloku z 1984roku. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żołnierzy POW,Bełchatów

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Okazja - Twoje Nowe Mieszkanie na Osiedlu Żołnierzy pow! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania, gdzie nie musisz martwić się o remonty i naprawy? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Okrzei

Okrzei,Bełchatów

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze zadbanego bloku na osiedlu Okrzei (po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej i montażu nowej cichobieżnej windy). Bezpośrednio przed blokiem duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

412 000 zł64 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,48 m , usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym układem oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 63,48 m , usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

412 000 zł64 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,48 m , usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Nieruchomość charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

352 000 zł58 m² 6 083,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - ul. 1 maja 3, bełchatów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,68 m , położone w niskim bloku na 3. piętrze przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bełchatów

Okrzei,Bełchatów

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Okrzei. Mieszkanie jest środkowe dlatego jest bardzo ciepłe zimą, gdzie przekłada się na duże zwroty z ogrzewania, a latem nie jest w nim gorąco co jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolnośląskie,Bełchatów

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz mieszkania do wprowadzenia? Dokonała okazja od Sami Swoi - trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku o powierzchni 54 m2 może być Twoje! Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Przytorze,Bełchatów

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe usytuowane na spokojnym osiedlu Przytorze, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Dolnośląskiego oraz Binków. Do centrum miasta jest około dwa kilometry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Dolnośląskie,Bełchatów

350 000 zł62 m² 5 654,28 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

0% prowizji dla kupującego! Do sprzedania przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem. Pachnące jeszcze świeżością po remoncie. Lokalizacja: nieruchomość położona w bloku nr 202 na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij