dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bełchatów - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

235 900 zł38 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania na start lub gotowej inwestycji pod wynajem 2 pokoje, 38 m . Atrakcyjna cena 235 900 zł Na sprzedaż przytulne, 2pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł47,56 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania na parterze, do którego bez problemu dotrzesz windą z poziomu 0 ? Marzysz o wnętrzu, które urządzisz całkowicie od nowa , dokładnie według własnego gustu i potrzeb?.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł32,50 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania do zakupu lub wynajmu w super lokalizacji?! Zapraszam na prezentację mieszkanie o powierzchni 32,5m2 które składa się z przechodniej kuchni, małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł35,79 m² 8 633,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,79 m , położone na 11 piętrze zadbanego bloku z nową windą na popularnym osiedlu Okrzei w Bełchatowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

310 000 zł49,50 m² 6 263 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna alternatywa do zamieszkania, do wynajmu lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone w spokojnej części osiedla Dolnośląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł40,92 m² 6 231,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 40 m , 2 pokoje, po generalnym remoncie idealne na start lub pod inwestycje. Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł62 m² 5 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Niepowtarzalna alternatywa, w której jest przestrzeń, 62 m położone na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym bloku w spokojnej części osiedla Dolnośląskiego to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł41 m² 7 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niebywała alternatywa 2 pokoje + 2 balkony w trakcie inwestycji w samym centrum Bełchatowa tylko wejść i zamieszkać! Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne, wyremontowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,70 m² 5 728,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które opisujemy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować: 1. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł36,60 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających własnego mieszkania lub gotowej inwestycji pod wynajem. Szukasz gustownie urządzonego mieszkania 2 pokoje + balkon, najlepiej nisko zlokalizowanego? Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,50 m² 5 838,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania zadzwoń i umów się na prezentację nowej oferty na osiedlu Okrzei! Lokal składa się z jasnego salonu z balkonem typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję sprzedaż przytulnego mieszkania z potencjałem! Mieszkanie o powierzchni około 49m2 składa się z dużego pokoju (ok.25m2) z balkonem typu loggia, mniejszego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia część domu w Grocholicach ( dzielnica Bełchatowa)! Lokal częściowo wyposażony, w stanie do zamieszkania od zaraz! Lokal o powierzchni ok.45m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania do wynajęcia od zaraz? Zapraszam do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,84m2 składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,56 m² 5 025,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które dopasuje się do Twojego stylu życia, zamiast narzucać gotowe schematy? Wyobraź sobie popołudnia na słonecznym balkonie, gdzie z wysokości ósmego piętra możesz.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne Mieszkanie dla Singla lub Pary w Centrum Miasta! Bardzo dobry wybór również jako inwestycja pod wynajem. Poszukujesz przestrzeni, która jest nie tylko wygodna, ale i funkcjonalna?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Okrzei

Okrzei,Bełchatów

255 000 zł43 m² 5 964 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa bez remontu dla każdego! Gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia! Szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów, a jednocześnie daje realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Okrzei,Bełchatów

270 000 zł49 m² 5 560,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,56 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Okrzei w Bełchatowie. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bełchatów

Tysiąclecia,Bełchatów

1 500 zł33 m² 44,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne mieszkanie na wynajem czeka właśnie na Ciebie! Zapraszam na spotkanie do tego zadbanego, jasnego lokum o pow. 33,4m2 zlokalizowanego na 1 piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bełchatów,łódzkie

310 000 zł65 m² 4 722,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie z balkonem, idealnym na poranną kawę. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Bełchatowie na osiedlu Binków. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Okrzei,Bełchatów

270 000 zł51 m² 5 342,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania lub własnej aranżacji mieszkania w Bełchatowie to zapraszam na prezentację nowej oferty! Czeka na Ciebie lokal o powierzchni 50,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapliniecka

Bełchatów,łódzkie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie przy ul. Czaplinieckiej 44 E. Oto zalety: - ocieplony blok, - drugie piętro, - dwa jasne, ustawne pokoje, - kuchnia " w aneksie " - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Dolnośląskie,Bełchatów

265 000 zł49 m² 5 411,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania usytuowanego na XI piętrze w bloku typu punktowiec na osiedlu Dolnośląskim. Na powierzchnię 48,97m2 składa się: salon, sypialnia, "ślepa" kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bińków,Bełchatów

1 200 zł49 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Żołnierzy POW,Bełchatów

330 000 zł58 m² 5 722,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,67 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku z windą, znajdujące się na osiedlu Żołnierzy pow w Bełchatowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 48 m 3. piętro, blok z windą 240 000 zł. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bińków,Bełchatów

269 000 zł60 m² 4 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bińków w Bełchatowie. Mieszkanie w stanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

260 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 metrów kwadratowych na Osiedlu Dolnośląskim, położone na 4.piętrze w niskim, jednoklatkowym bloku po modernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Przytorze,Bełchatów

315 000 zł59 m² 5 298,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie idealne na start! Szukasz przestrzeni, w której od razu możesz zamieszkać, a z czasem zaaranżować ją po swojemu? Mamy coś idealnego! - dwa ustawne pokoje - 59,45 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Żołnierzy POW

Żołnierzy POW,Bełchatów

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku z windą, to ogromne ułatwienie dla rodzin z dziećmi, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pabianicka

Śródmieście,Bełchatów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 1. piętrze w trzypiętrowym, dobrze ocieplonym bloku przy ul. Pabianickiej 5 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

444 000 zł63 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze niskiego bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal po generalnym remoncie, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolnośląskie,Bełchatów

182 000 zł30 m² 6 167,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanko na osiedlu Dolnośląskim. Ulokowane na 11 piętrze w wysokim bloku. Idealne dla singla - pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis i parametry mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku z windą i domofonem, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Okrzei,Bełchatów

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 38 m gotowe do zamieszkania, na parterze w czteropiętrowym bloku. Posiada duży balkon i piwnicę. W pełni wyposażone, pralka, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bełchatów

Okrzei,Bełchatów

339 000 zł36 m² 9 471,92 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,79 m2 zlokalizowane na popularnym osiedlu Okrzei w Bełchatowie. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze. Układ pomieszczeń: - przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Dolnośląskie,Bełchatów

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku na osiedlu Dolnośląskim. Lokal składa się z dużego przestronnego salonu, pokoju, kuchni, przedpokoju, osobnej toalety i łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budryka

Bińków,Bełchatów

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na lubianym osiedlu Binków w Bełchatowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żołnierzy POW,Bełchatów

249 000 zł43 m² 5 805,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie z niezwykłym potencjałem. Lokal mieszkalny, który Państwu przedstawiamy, znajduje się na XI piętrze na osiedlu pow w Bełchatowie. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

320 000 zł50 m² 6 403,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - osiedle łąkowa, bełchatów Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Bełchatowa, na osiedlu Łąkowa. To idealne miejsce dla osób ceniących.