Działka budowlana Bełchatów

Bełchatów, łódzkie

  • 90 800 zł
  • 1 135 m²
  • 80 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Brandt

Skontaktuj się

Działka budowlana Bełchatów

Bełchatów, łódzkie

zaktualizowane:
19 maja 2026

90 800 zł

1 135 m²

80 zł/m²

Działka budowlana Bełchatów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

90 800 zł 1 135 m² 80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 90 800 zł (80 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 135 m²
  •   teren płaski, pusta
  •   działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Lokum 360, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LOKM-GS-783

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania działki budowlane (przeznaczenie zgodne z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) położone w miejscowości Kałduny w odległości 4 km od centrum Bełchatowa.
Działki mają powierzchnię: 1135 m2 oraz1581 m2.

Szerokość ok 30 m.
Dojazd do działek drogą asfaltową i utwardzoną.
Media dostępne w drodze: woda i prąd.
Spokojne, zielone osiedle; w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Cena 80 zł/m2
(...)

Agent

Iwona Brandt

510 360...

510 360 300

510 360 300

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

510 360...

510 360 300

510 360 300

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

510 360...

510 360 300

510 360 300

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości